Telefon: 504-668-445,  530-947-972      Email: biuro@kluczowe.com

Niemczyk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
140 000 PLN
Powierzchnia
56,70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

::: Wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości :::

Niemczyk, gmina Papowo Biskupie, kujawsko-pomorskie

*DLA KOGO*
- osób poszukających niestandardowego mieszkania,
- pasjonatów historii,
- poszukujących alternatywy dla posiadania domu i obowiązków z tym związanych ale chcących korzystać z uroków życia na wsi,
- osób pragnących mieć miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku miejskiego,
- osób poszukujących alternatywy dla droższych mieszkań w mieście.

*LOKALIZACJA*
Wieś Niemczyk położona jest w odległości 32 km o Torunia, 12 km o Chełmży oraz 20 km od Chełmna. Połączenia autobusowe do Torunia, Chełmży oraz w pobliskiej miejscowości Firlus znajduje się przystanek kolejowy, z którego odbywają się regularne połączenia m. in. z Toruniem i Chełmżą. Gmina Papowo Biskupie gdzie znajdziemy : przychodnię, Urząd Gminy, kościół, sklep Lewiatan oraz w niedługo także sklep Dino jest w odległości 5 km. Otoczenie zieleni, część dawnego dworskiego parku ze starodrzewem.

*BUDYNEK*
Dwór z 2 poł XIXw. zagospodarowany i przekształcony w budynek wielorodzinny, w którym znajduje się 19 mieszkań. Cały obiekt zarządzany jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Zegartowice".

*MIESZKANIE*
Klimatyczny lokal z oryginalnymi drzwiami drewnianymi wraz ze składaną wewnętrzną okiennicą, piękna weranda zachęcająca do spędzania wolnego czasu w otoczeniu zieleni i natury.
Mieszkanie, dla którego jest założona księga wieczysta składa się z :
- salonu 17,85 m2,
- pokoju 13,3 m2,
- pokoju 9,89 m2,
- kuchni 8,21 m2
- łazienki z toaletą 4,74 m2, 
- przedpokoju 2,88 m2.
Wysokość pomieszczeń to aż 3,8 m.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 15,8 m2.
Mieszkanie: sprzedawane jest wraz z działką o powierzchni 742 m2 dla której jest złożona odrębna księga wieczysta, z bezpośrednim wejściem z mieszkania. 
Ponadto na działce znajdują się dwa garaże blaszaki także w cenie.

*OTOCZENIE*
Mieszkanie wraz z działką w pięknej i spokojnej okolicy tuż obok dawnego parku dworskiego gdzie znajdziemy nowoczesny, gminny plac zabaw. W odległości 100 m nowe boisko ORLIK, sklep 2 minuty spacerem, przystanek autobusowy 200m. W pobliżu znajduje się piękne Jezioro Bartlewskie o którego dotrzemy w 10 minut spokojnym spacerem.

Zapraszam o kontaktu.
 

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Park, Plac zabaw, Sklep
  • Komunikacja: Kolej
Marzenna Errami

Marzenna Errami

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jakuba Mścicheckiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości Jakub Mścichecki dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jakub Mścichecki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości Jakub Mścichecki z siedzibą przy ul. Szosa Chełmińska 168/11, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kluczowe.com… czytaj więcej