Telefon: 504-668-445,  530-947-972      Email: biuro@kluczowe.com

Brzeźno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
234 000 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
1

..::: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :::..

Dom z zabudowaniami gospodarczymi, Brzeźno, gmina Lubicz, woj. kujawsko-pomorskie.

Na sprzedaż połowa budynku mieszkalnego, zabudowania gospodarcze wraz z garażem usadowione na działce o powierzchni 2087 m2. Dodatkowo druga nie zabudowana działka o powierzchni 2302 m2. Łączna powierzchnia to 4389 m2. Budynki powstały w latach 60-tych, zbudowano je z czerwonej cegły. 

-Lokalizacja-
Miejscowość Brzeźno znajduje się w odległości ok. 15 km od Torunia jadąc w stronę Kowalewa Pomorskiego. Dystans pomiędzy oferowaną nieruchomością, a drogą krajowej nr 15 wynosi 900 m. Odległość od zjazdu autostradowego A1 w Turznie wynosi 3,3 km.

-Dom-
Na część mieszkalną, 63 m2 nieruchomości składa się:
-przedpokój,
-kuchnia w układzie przejściowym,
-duży pokój,
-łazienka z toaletą,
-dodatkowo w mieszkaniu znajduje się pomieszczenie z piecem grzewczym.
Atutem jest poddasze, które można zaadaptować na osobne mieszkanie (posiada wejście z zewnątrz budynku) lub powiększyć powierzchnię użytkową istniejącego lokalu.
W najbliższym otoczeniu znajduje się część rekreacyjna z drzewami owocowymi, roślinami ozdobnymi oraz taras.

-Stan techniczny-.
Dom posiada instalację elektryczną, doprowadzenie wody gminnej, przydomową oczyszczalnię ścieków oraz rozprowadzoną instalację centralnego ogrzewania zasilaną piecem na węgiel/drewno. Stan techniczny pozwala na zamieszkanie. 
 
-Budynek gospodarczy-
Obiekt użytkowany dawniej jako obora, ze strychem o powierzchni 99 m2 plus garaż jednostanowiskowy 26 m2. Budynek dający możliwość dowolnej adaptacji na np. cele mieszkaniowe lub prowadzenie działalności gospodarczej.

-Działka-
Do sprzedawanej nieruchomości przynależy działka o powierzchni 2302 m2, której wykorzystanie może przynieść właścicielowi dochód.

Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla osób poszukujących lokalu mieszkalnego i dodatkowej powierzchni do wykorzystania na dowolny cel oraz dużej działki.

Zainteresowany? Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i umów się na prezentację.

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Dostępne w okolicy: Sklep
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus, PKS
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe
Marzenna Errami

Marzenna Errami

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jakuba Mścicheckiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości Jakub Mścichecki dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jakub Mścichecki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kluczowe Nieruchomości Jakub Mścichecki z siedzibą przy ul. Szosa Chełmińska 168/11, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kluczowe.com… czytaj więcej